+905431090901

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Ev ve iş yerlerinde kullanılan her türlü oturma gruplarının ister tamir, ister sıfırdan imalat olsun tüm döşeme ve giydirme işlerini yapmaktayız. Koltuk döşeme işleri için bizleri tercih eden müşterilerimize çok geniş kumaş ve deri döşeme seçenekleri sunarak hayalindeki koltuğa kavuşmayı amaçlayan firmamız yaptığı tüm işlerde 2 yıl garanti vermektedir. Beğenmek sizden imal etmek üretmek bizden parolası ile yola çıkan firmamız sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacaktır.

Koltuk tamiri ve yüz değişiminde yılların kazandırdığı tecrübeye sahip bir kadronun, estetik ile buluştuğu noktada biz varız. Güvenli bir adresin, zarafet ile buluşması, sizlerden gelen örnek Modeller ve Fikirler doğrultusunda eskiye yenilik katılır.

Koltuk Tamiri Hizmetlerimiz

Oturma gruplarında meydana gelen, sünger çökmeleri, iskelet kırılmaları, kumaş sökülmeleri, deri yırtılmaları, oturak yeri çökmeleri, ayak kırıkları vs gibi her türlü tamiratları da firmamızdan hızlı kaliteli ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Koltuk döşemelerin insan hayatındaki yeri büyüktür. Tartışmasız her insan rahat ve dinç bir bedene sahip olmak için koltuk döşemelerini çok büyük bir özen ve titizlikle seçer. Vücudun dinlenmeye olan ihtiyacı baz alınarak yapılan koltuğun insan hayatındaki yeri önemlidir.

Elbette rahatlık, huzur ve iyi bir konfor için sağlam döşemelere ihtiyaç vardır. Çünkü kötü döşenmiş bir koltuğun sırt ve bek ağrısının yanı sıra kişiyi psikolojik olarakta rahatsız ve huzursuz eder. Bununla beraber kullanım süresi ve ömrü kısa olur. İşte bu yüzden koltuk döşemesi alınırken çok iyi araştırma yapılması ve sonuçların önceden analiz edilmesi gerekir.

İstanbul Koltuk Döşeme Evi

Koltuk İmalatı Hizmetlerimiz

Koltuk imalatı yapabilmek için yetişmiş personele ve iyi bir teknik altyapıya sahip olunması gereklidir. Koltuk imal edilmesi ustalığın yanı sıra gelişmiş teknolojiye sahip makinelerle gerçekleştirilmektedir. İmalatın her aşamasının denetlenmesi gereklidir ve bunun için de uzman personel gereklidir. İstanbul Koltuk Döşeme evi, uzman personeli ve gelişmiş teknik altyapısı ile farklı tasarımlara sahip koltukların imalatını gerçekleştirebilmektedir. İmalat aşamasında kaliteye önem veren firmamız, malzemenin birinci sınıf kalitede olmasına özen göstermektedir. Bunu yanı sıra kusursuz bir işçilikle üretilen koltuklar, bon derece dayanıklıdır. Koltuk sadece görsellikten ibaret olan bir eşya değildir. Koltuğun kesinlikle sağlam bir iskeleti olmalıdır. Diğer aksamlarının da yine birinci sınıf kalitedeki malzemelerden oluşmasına özen gösterilmelidir. Kaliteli malzemeye kusursuz bir işçilik eklendiğinde yıllarca kullanılabilecek koltuklar ortaya çıkmaktadır. Kaliteli kumaş, kaliteli sünger, kaliteli ahşap ve diğer malzemeler kullanılarak koltuk imal eden firmamız, özel koltuk tasarımları da gerçekleştirmektedir. Fiyatlar, süngerin ve kumaşın kalitesine, ahşap işlemelere göre farklılık göstermektedir. Bu fiyat da imalat için müşteri onayı alınırken belirtilmektedir.

 

Sayfayı Paylaşın
Call Now Button