+905522605327

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme

Günler geçmekte, zaman ilerlemekte ve bunlara bağlı olarak çağımızın trendleri dolayısıyla moda da değişmektedir. Bu sürecin hızına yetişmek her zaman mümkün değildir.  Etrafımızda pek çok eşyada olduğu gibi koltuklarımız için de moda söz konusudur. Ve koltuklar için de trendler değişmektedir. Biz bu trendleri takip etmek istesek bile kimi zaman bütçemiz kimi zamanda içinde bulunduğumuz şartlar buna izin vermez. Eski koltuklarımızı atıp yenisini alamayız. Ama koltuk döşeme hizmeti veren firmamız sayesinde onları sil baştan yenileyebilirsiniz. Böylelikle hem bütçenize çok zarar vermemiş hem de modaya uymuş olursunuz.

Kaliteli Tasarım Uygun Fiyata

İlk olarak firmamızın uzun yıllardır bu sektörde kazandığı deneyimler ve edindiği tecrübelerden bahsetmeliyiz. Bu tecrübeleri edinirken firmamız siz değerli müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi, sonuç odaklı pratik çözümler sunmayı da prensip edinmiştir. Bir diğer önemli prensiplerinden biri de firmamızın çalışma sisteminin merkezine müşteri memnuniyetini koymasıdır. Sizden gelen bütün istek ve önerileri titizlikle inceleyip kendini bu geri dönüşler çerçevesinde yenilemeye gayret göstermektedir.

Koltuk döşeme alanında uzman çalışma kadrosu da güler yüz ve kaliteli hizmet ilkesiyle siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkmaktadır. Bunların yanında koltuk döşeme ve koltuk tamiri için kullandığımız ürünler piyasanın en kaliteli ürünleri olmakla birlikte; renk, model, desen açısından geniş seçenekleriyle her kesimden müşterinin zevkine hitap etmektedir. Bunların yanında kumaşlarımız kolay temizlenebilme, leke göstermeme gibi özellikleriyle de ev hanımlarının kurtarıcısı sayılmaktadır. Hepsine artı olarak kumaşlarımız dayanıklı yapısıyla uzun yıllar eskimeden kullanılabilmektedir.

Döşeme işi için kullandığımız aletlerde son teknoloji ürünlerdir. Tüm bunların yanında siz değerli müşterilerimizi düşünerek oluşturduğumuz uygun fiyat seçeneklerimiz ile de kaliteyi ucuza sizlere getirmeyi amaçlamaktayız.

Koltuk Döşeme Hizmetlerimiz

İlk olarak bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız bize ulaştığınız takdirde vereceğiniz adresten, eskimiş oturma grubunuzu,yıpranmış kanepenizi, herhangi bir hasara uğramış Sandalye, Berjer, Koltuk ya da çekyat’larınızı alır, Firmamız yıpranmış olan ürünlerinizi inceleyip size tahmini bir teslim günü sunacaktır. Koltuk döşeme işi boyunca firmamız daima sizin önerileriniz, istekleriniz ve görüşleriniz bağlamında ilerler.  Döşeme işlemi öncesinde kumaş seçmeniz gerekmektedir.

Doğru kumaşı seçmeniz için işinin ehli personellerimiz size yardımcı olacaklardır. Kumaş seçerken modanın trendlerinin yanında, seçeceğiniz kumaşın odadaki diğer eşyalar ile uyumuna da dikkat etmelisiniz. Bunun yanında duvarlar ve döşemeler ile seçeceğiniz kumaşın uyumunu sağlayabilmelisiniz. Siz kumaşa karar verdikten sonra yetkin elemanlarımız büyük bir titizlikle işlemlere başlar. Mobilyalarınızın ölçüsü alınır ki bu esnada doğru ölçü almak çok önemlidir. Sonrasında kumaş zımparalanmış ve verniklenmiş koltuklarınıza giydirilir. Böylece firmamız siz değerli müşterilerimize sıfırdan yeni mobilyalar sunmuş olur. Firmamız tüm bu işlemleri profesyonel aşamada büyük bir titizlikle yapmaktadır. Uzman çalışanlarımız sayesinde işçiliği nezih titizlikle hazırlanmış yepyeni koltuklar sizi karşılar. İş hakkında bütün püf noktalara hâkim olan firmamız bu alanda lider isimlerden biri olarak sektörde yer almaktadır.

Sayfayı Paylaşın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Captcha loading...

Call Now Button