+905431090901

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Tamiri

Koltuk Tamiri

Evlerinizde bulunan salon takımları, tv koltukları, bilgisayar sandalyeleri en çok kullanılan mobilyalardan. Bu mobilyalar evde olduğumuzda en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar ve hem konfor hem de kalite bakımından önemliler. Eşyalarınızdaki küçük yıpranmalar bile rahatlığınızı etkileyebiliyor. Bu yüzden koltuklarınızın döşemelerini ve iç yapısını sürekli değiştirmeli evinizde vakit geçirdiğiniz dinlenme zamanlarını daha kaliteli harcayabilirsiniz. Eskiyen koltuk kumaşları, renk solukları kırık ve çizikler için iyi bir koltuk tamiri firması bulmak pek de kolay değil. Eğer birinci sınıf üretimler yapan bir firma arayışı içinde iseniz bizim firmamız iddia ediyoruz ki koltuklarınıza ilaç gibi gelecek.

Firmamız kurulduğu günden bu yana çalışma koltuğu, tv koltuğu, salon takımı, sandalye vb. tüm döşeme işlemlerini yapar ve eski koltuklarınızı ilk günkü hallerine geri döndürür. Misyonumuz gelişen teknoloji ve moda algısına uygun olarak sizlerin beklentilerine uygun tamirler yapmak ve sonuç olarak yeni ve modern koltukları sizlerle buluşturmaktır. Bu amaç doğrultusunda tüm çalışanlarımızla birlikte özverili bir şekilde çalışıyoruz. Kumaş ve koltuk döşeme kalitemizi siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli şekilde seçiyor ve beğenileriniz doğrultusunda geniş desen seçenekleri için sizin istediğinizi koltuk ya da sandalyelerinize uyguluyoruz. Çoğu kişinin sandalye ve koltuklarının iskeleti sağlamken döşeme sorunları başlıyor. Koltuk kumaşları yırtılıyor, çıkmayan lekeler oluyor ya da kumaşın eskiliği göze batıyor. Bu gibi durumlarda başvurmanız gereken firma koltuk tamiri konusunda uzman bir firma.

Koltuk Tamiri Nasıl Yapılır?

Koltuk tamiri tecrübe gerektiren bir işlemdir.  İyi bir firmayla anlaştığınızda yeni koltuklarınız sizi uzun süre idare edebilir. Bizim firmamızda size uzun yıllar kullanılacak mobilyalar vaat ediyor. Firmamıza tamir için gönderilen koltukların önce tüm döşemeleri sökülerek iskeletleri bırakılıyor. Koltuk ya da sandalye iskeleti temizlenip müşteri tarafından istenen renge boyanır. Sonrasında iskelet kurumaya bırakılır ve döşemeler yerlerine yerleştirilip yeni kumaşlar sağlam bir şekilde iskelete tutturulur. İşte eski mobilyaları yenilemek bu kadar kolay. Bu işlemler 3 gün kadar kısa sürede halledilip mobilyalarınız tekrar adresinize gelebilir. Yalnızca 3 gün içerisinde yepyeni ve modern koltuklara sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

Kanepe tamiri fiyat olarak koltuklarınızı tamamen yenilemekten çok daha ucuzdur.  Firmamız tamir işlemini uygun fiyatlarla yapar ve bütçenize zarar vermez. Koltuklarınızı bizimle yenileyerek hem maddi anlamda rahat edecek hem de kendi seçiminiz olan kumaş, renk ve desenlerde koltuklara sahip olabileceksiniz. Firmamız kurulduğu günden bu yana yüzlerce kişinin koltuklarını tamir etti ve tüm müşterilerimiz yeni koltuklarından oldukça memnun. Kaliteli malzemelerimiz, işinde uzman ustalarımız ve prensipli çalışmalarımızda bir numaralı koltuk tamiri firması biziz. Eğer sizde koltuklarınızı bizimle yenilemek isterseniz tek bir telefonla koltuk tamiri firmamıza ulaşabilir ve istediğiniz tarihte koltuklarınızı yenilemek için gelip alabiliriz.

Sayfayı Paylaşın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Captcha loading...

Call Now Button