+905431090901

Sosyal Medyada Biz}

Cafe Otel Koltukları Döşeme ve İmalatı

Cafe Otel Koltukları Döşeme ve İmalatı

Cafe Otel Koltukları Döşeme ve İmalatı

Cafe Otel Koltukları Modelleri denince her kafenin verdiği hizmete göre farklı modeller gözümüzde canlanıyor. Kimi kafeler daha çok insanın ve özellikle öğrencilerin uğrak yeri oluyor ve uzun sedir tarzında koltuklar tercih ediliyor. Kimi kafeler çok şık ve lüks bir dekorasyonla müşteriye hizmet veriyor. Tabi bunun iç mekân ve dış mekân olması da son derece önemlidir. Bahçe ile iç mekânda aynı tarz koltuk ve sandalyeler kullanılmayabilir.

Berjer koltuklar hem evlerimizde hem de kafelerde vazgeçilmez koltuklardır. Her şeyden önce mekâna şıklık katar. Yeşil, kırmızı, sarı, mor ve beyaz gibi her renk seçeneğini bulabilirsiniz. Kafeler için bu koltukları özel olarak imal ettirebilirsiniz. İster bütün kafe tek renk berjerle donatılır isterse iki zıt renk seçebilirsiniz. Ya da daha farklı bir şey yapıp 4- 5 farklı renk seçebilirsiniz. Desenli, renkli sade Koltuk seçenekleriyle kafenizi oldukça şık bir şekilde dekore etmeniz mümkündür.

 

 

Cafe Koltukları, sandalyeden farklı olarak daha geniş ve kollu bir yapıya sahip modellerdir.

Cafe koltuk fiyatları, ahşap, metal malzeme farkından ötürü değişiklik göstermektedir. Şık ve modern tasarımıyla Otel, Restorant, Kafe ve Barlar için iç mekan ahşap deri veya kumaş kaplama koltuklar. Farklı renk ve kalite seçenekleriyle, zevkinize uygun olarak üretilir.

Cafe Koltuk ve Sedir Modelleri

Cafe Koltuk ve Sedir Modelleri için kullanılan ve en yaygın koltuk modellerinden biri de sedirlerdir. Özellikle kalabalık kafelerde bu sedirler oldukça kullanışlı olabiliyor. İşin bir de bahçe kısmına bakalım.

Bahçelere özel sedirler de üretiliyor,

Ahşap sedirler de bahçe sediri için uygundur,

Otel Koltukları Döşeme,Otel Koltukları Tamiri,Otel Koltukları İmalatı,

Cafe Koltukları Döşeme,Cafe Koltukları Tamiri,Cafe Koltukları İmalatı,Bar Taburesi  Döşeme,Bar Sandalyesi Döşeme,

Bar koltuğu, poliüretan süngerden oluşan ana gövde, çemberli amortisör bölümü ve yuvarlak tabanlı tepsi ayaktan oluşmaktadır. Bar koltuğu kendi üretimimiz olup istenilen renkten, özellikten ve adetten yapılmaktadır.

Bar taburesi modelleri teslimini İstanbul için adetli miktarda olması kaydıyla firmamız yapmaktadır. İstanbul dışı alımlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Bar Sandalyesi,Bar Taburesi,Bar Tabureleri,Bar Tipi Koltuk,Yüksek Bar Koltuğu,Yüksek Bar Sandalyesi,Bar Sandalye Modelleri,Yüksek Bar Sandalyesi Modelleri, ucuz fiyatları.

Sayfayı Paylaşın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Captcha loading...

Call Now Button