+905431090901

Sosyal Medyada Biz}

Klasik Koltuk Döşeme

Klasik Koltuk Döşeme

Klasik Koltuk Döşeme

Evlendiğinizden beri aynı koltuk takımını mı kullanıyorsunuz? Ya da koltuklarınız yeni olmasına rağmen çıkaramadığınız lekeler mi var? Yırtık kumaş parçaları, eskimiş döşemeler, solmuş renkler ve çok daha fazlası için klasik koltuk döşeme firmamız hizmetinizde. Artık evinizde bulunan modası geçmiş koltuklarınızı döşemelerini değiştirerek yepyeni ve modern bir havaya sokabilirsiniz. Dekorasyon dergilerinde gördüğünüz koltuk takımları size çok da uzak değil. Beğendiğiniz koltukların kumaşlarını evinizdeki koltuklara döşeterek uygun fiyatlı çözümler yaratabilirsiniz. Klasik koltuk döşeme işlemi firmamız tarafından uzun yılardır yapılmakta olup tecrübeli çalışanlarımız sayesinde tüm kumaşlar mükemmel bir şekilde koltuklarınıza adapte edilir. Aynı zamanda koltuklarınızın içerisinde bulunan sünger yapılar da yenilenir ve zamanla kalitesini kaybetmiş sünger yapılar ilk günkü konforuna kavuşur. Döşemesi değişen koltuklarınızı gören yakınlarınız yeni koltuk takımı satın aldığınızı düşünecekler. Oturma gruplarınız, tv koltuklarınız, çalışma sandalyeleriniz ve koltuk döşemesine sahip olan daha birçok ürün firmamız tarafından tamir edilip yenilenebilir.

Koltuk Tamiri Firması 

Koltuklarınızı bizimle yenilemeye karar verdiğinizde klasik koltuk tamiri firmamız servis araçlarıyla adresinize gelerek yenilenecek mobilyaları alır. Atölyemize taşınan mobilyalar eski döşemelerinden tamamen arındırılarak iskelet yapısında isteğinize bağlı olarak boyama vb. yapılır. İskeleti yenilenen mobilyalar son olarak döşeme işlemlerine tabi tutulur. Sizin seçtiğiniz özellik ve renklerdeki kumaşlarla yepyeni koltuklara sahip olursunuz. Klasik koltuk döşeme bütün bu anlattığımız işlemleri işinin ehli ustalar aracılığıyla yapar. Profesyonel işlemler sayesinde döşemeler kusursuz bir şekilde değiştirilir ve tıpkı mağazadan yeni alınmış gibi görünürler.

Klasik kanepe döşeme firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan vizyonu sayesinde kısa sürede herkesin beğenisini kazanan bir döşeme firması haline gelmiştir. Kaliteden ödün vermeyen , hızlı ve uygun fiyatlı hizmetlerimizin siz değerli müşterilerimiz için yeterli olduğuna inanmıyor her geçen gün daha da iyisini yapabilmek için hala çabalıyoruz. Türkiye’nin döşemede lider firması olarak sizlere iyi hizmetler verebilmek bizi onurlandırıyor. Bizimle iletişime geçmek ve ayrıcalıklı döşeme hizmetlerimizden sizde faydalanmak isterseniz, bize ulaşmak için tek bir telefonunuz yeterli. Adres bilgilerinizi vererek koltuklarınızın alınmasını istediğiniz tarihi çalışanlarımıza bildirebilirsiniz. Emin olun pişman olmayacağınız bir döşeme değişim tecrübesi yaşayacaksınız.

Sayfayı Paylaşın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Captcha loading...

Call Now Button