+905435105608

Sosyal Medyada Biz}

Çekmeköy Koltuk Döşeme ve Tamiri

Çekmeköy Koltuk Döşeme ve Tamiri

ÇekmeköyKoltuk Döşeme ve Tamir

Çekmeköy Koltuk Döşeme ve Tamir. Atölyemizde her model koltuk takımı döşeme ve koltuk tamiri işlemi yapılmaktadır. Çünkü Çekmeköy koltuk döşeme olarak amaç iş yapıyor olmak değil kaliteli hizmeti insanlara sunmak ve oluşabilecek sorunları çözmektir. Ayrıca koltuklarınızda bu veya benzeri bir sorununuz var ise koltuk tamir atölyemizi arayarak hem fiyat bilgisi hemde fikir alabilirsiniz.

Çekmeköy Koltuk Tamiri. Eşinize dostunuza veya komşunuza tanıdığınız koltuk tamircisi var mı diye sormanıza artık gerek kalmadı. Çünkü gelişen teknolojiye ayak uyduran atölyemiz artık internette ve size bir tık kadar yakında. Ayrıca bizimle çalıştığınızda memnun kalıp komşularınıza memnuniyetinizi belirteceğinizin garantisini veriyoruz. Ve mobilyalarınızda oluşan yırtılma, kırılma, eskime gibi zamanla oluşan durumları uzman kadromuz ve son teknoloji atölyemizde sizin de fikirlerinizi göz önünde bulundurarak yepyeni bir görünüme kavuşturuyoruz. Ayrıca işin başında belirlenen fiyat dışında herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

Çekmeköy Berjer,Sandalye Döşeme ve Tamir

Çekmeköy Berjer Döşeme ve Tamir. Tüm koltuk imalatlarımız kendi atölyemizde ve kendi ustalarımız tarafından üretilmektedir. Ayrıca hiç bir şekilde farklı firmalara üretim yaptırmak tercihimiz değildir. Çünkü berjer döşeme ve berjer tamiri konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz. Ve bize teslim edeceğiniz eskimiş koltuklarınızın yeni hallerini gördüğünüzde siz de şaşıracaksınız. Ayrıca bu hizmeti baştan sona kadar titizlik ile yapıyoruz.

Firma olaraktan uzman ekibimiz ile yapılan fiyat dışında herhangi bir ek ücret de talep etmiyoruz.

Çekmeköy Sandalye Döşeme ve Tamir. Ofislerinizde ve evlerinizde kullandığınız sandalyeler yıllarca kullanımdan sonra eskir ve göze hoş görünmeyen bir hal almaktadır. Ayrıca Çekmeköy sandalye döşeme olarak bu sandalyelerinizi yepyeni bir görünüme kavuşturarak adeta ilk gün ki haline geri kavuşturuyoruz. Ve nakliye hizmetimiz mobilyanızı kapınızdan alıp herhangi bir ek ücret talep etmeden tekrar kapınıza geri getiriyoruz. Sormak istediğiniz bütün soruları 09.00 ile 20.00 saatleri arasında hizmet veren whatsapp hattımızdan iletebilirsiniz.

Sayfayı Paylaşın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Captcha loading...

Call Now Button