+905435105608

Sosyal Medyada Biz}

Etiler Koltuk Döşeme ve Tamiri

Etiler Koltuk Döşeme ve Tamiri

Etiler Koltuk Döşeme ve Tamiri

Etiler Koltuk Kaplama, eskiyen koltuklarınızı tercih edeceğiniz kumaşa göre profesyonel olarak mükemmel bir görünüme kavuşturarak ilk günkü görünümüne kavuşturur. Sektörde lider olduğumuz bu konuda tek gayemiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin önerilerini göz önünde bulundurarak kendimizi geliştirme gayretindeyiz. Fiyatlarımız günümüz koşullarına kıyasla gayet uygundur. Mobilyalarınızı adresinize gelerek teslim alıyoruz ve yerinde fiyatlandırma yaparak nakliye ücreti gibi ek ücretler talep etmiyoruz, kaplama işleri bittiği zaman adresinize geri teslim ediyoruz. Yapılan işlemler hakkında bilgi almak için 7/24 hizmetinizde olan whatsapp hattımıza iletebilirsiniz.

Etiler Koltuk Döşeme Nedir?

Etiler Koltuk Döşeme, eskiyen, yıpranan veya zamanla zarar gören döşemelerinizi uzman ekibimiz ile ilk günkü haline kavuşturuyoruz, tercihe bağlı olarak koltuk süngerlerini sert ve yumuşak olmak üzere iki seçenek sunuyoruz. Mobilyalarınızı kapınızdan ek ücret talep etmeden alıp işlemler tamamlandıktan sonra kapınıza kadar getiriyoruz ve işlemlerden önce talep edilen ücret haricinde herhangi bir ek ücret istemiyoruz. İşlemler hakkında merak ettiklerinizi 7/24 hizmet veren whatsapp hattımıza ulaştırınız.

Etiler Koltuk Tamiri 

Etiler Koltuk Tamiri, koltuklarınıza zamanın vermiş olduğu hasarı ve zararı, uzman ekibimiz ile profesyonel bir şekilde ilk günkü haline kavuşturuyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyeti tek gayemizdir. Mobilyalarınızı fiyatlandırıp evinizden alıyoruz ve onarımı bittikten sonra hiçbir ücret olmadan tekrar kapınıza kadar geri getiriyoruz. Nakliye hizmetimiz ve yapılan işlemler hakkında bilgi almak için 7/24 hizmet veren whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Etiler Berjer Döşeme ve Tamir Nedir?

Etiler Berjer Döşeme ve Tamir, genellikle evin reisinin oturduğu berjer koltukları yılların vermiş olduğu yıpranmalar ve eskimeler sizi baktığınızda üzecektir, ama etiler şubemiz olarak yeni bir mobilya almanıza gerek kalmıyacak, profesyonelce çalışan ekiplerimiz sayesinde lideri olduğumuz bu sektörde işimizi hakkıyla yapıyoruz. İşletmece paradan önce tek gayemiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Nakliye hizmetimiz olarak işin başında anlaşılan fiyat dışında ek ücret istemeden adresinizden alıp tekrar kapınıza kadar getiriyoruz çünkü işimizi aşkla yapıyoruz.

Etiler Sandalye Döşeme ve Tamir Nedir?

Etiler Sandalye Döşeme ve Tamir, firmamız evinize kadar gelip sandalyelerinizi alır ve profesyonel kadromuz ile her türlü kırılma, yıpranma, eskime onarımını yapar ve ilk görünümüne kavuşturur, firma olarak sizlerin memnuniyeti tek gayemiz olup sizlerin öneri ve görüşlerinizi dikkate alarak işimizi yapıyoruz. Öneri ve görüşlerinizi 7/24 aktif olan whatsapp hattımıza iletebilirsiniz.

Sayfayı Paylaşın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Captcha loading...

Call Now Button