+905431090901

Sosyal Medyada Biz}

Koltukcu Vedat Usta

KOLTUKCU VEDAT USTA

2010 yılında İstanbul Koltukcu Servet Usta’nın yanında çırak olarak işe başlayan Koltukcu Vedat Usta ilk atölyesini 2019 yılında Küçükçekmece bölgesinde açmıştır.

2020 yılında artan müşteri potansiyeli ile birlikte Küçükçekmece Atakent mahallesine taşınmış olup kendi müşterilerine hizmet vermektedir.

2019- 2020 yılları arasında Masko Mobilyacılar Sitesi yerleşkesinde birçok nadir firmalara fason koltuk imal eden Koltukcu Vedat Usta bu yılın başlarında artık kendi markasını ortaya çıkarmak adına merkezini İkitelli’ye taşımış İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası genelinde koltuk döşeme ve koltuk tamiri hizmeti aracılığı ile yeni insanlara ve kurumlara erişmeyi hedefleyerek kendi markasını müşterilere tanıtmak adına geniş bir servis ağı kurmuştur.

İkielli’de bulunan atölyemizde tüm İstanbul geneli koltuk döşeme ve koltuk tamiri ve özel  ölçü koltuk imalatı hizmeti sunan Koltukcu Vedat Usta sizlere bir telefon kadar yakındır.

Koltukcu Vedat Usta

Koltukcu Vedat Usta

Koltuk Döşeme,

Koltuk Tamiri,

Chesterfield Koltuk İmalatı,

Köşe Koltuk Döşeme ve İmalatı,

Kanepe Döşeme ve Tamiri,

Çekyat, Sandalye ve Berjer döşeme ve tamiri,

Restaurant ve Cafe koltukları döşeme ve imalatı yapmaktayız.

İstanbul Koltuk Döşeme Evi : Firmamızda her bütçeye uygun kumaş seçenekleri mevcuttur.

Koltuk Döşeme Hizmetlerimiz

İlk olarak bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız bize ulaştığınız takdirde vereceğiniz adresten, eskimiş oturma grubunuzu,yıpranmış kanepenizi, herhangi bir hasara uğramış Sandalye, Berjer, Koltuk ya da çekyat’larınızı alır. Firmamız yıpranmış olan ürünlerinizi inceleyip size tahmini bir teslim günü sunacaktır. Koltuk döşeme işi boyunca firmamız daima sizin önerileriniz, istekleriniz ve görüşleriniz bağlamında ilerler.  Döşeme işlemi öncesinde kumaş seçmeniz gerekmektedir.

Doğru kumaşı seçmeniz için işinin ehli personellerimiz size yardımcı olacaklardır. Kumaş seçerken modanın trendlerinin yanında, seçeceğiniz kumaşın odadaki diğer eşyalar ile uyumuna da dikkat etmelisiniz. Bunun yanında duvarlar ve döşemeler ile seçeceğiniz kumaşın uyumunu sağlayabilmelisiniz. Siz kumaşa karar verdikten sonra yetkin elemanlarımız büyük bir titizlikle işlemlere başlar. Mobilyalarınızın ölçüsü alınır ki bu esnada doğru ölçü almak çok önemlidir. Sonrasında kumaş zımparalanmış ve verniklenmiş koltuklarınıza giydirilir.

Böylece firmamız siz değerli müşterilerimize sıfırdan yeni mobilyalar sunmuş olur. Firmamız tüm bu işlemleri profesyonel aşamada büyük bir titizlikle yapmaktadır. Uzman çalışanlarımız sayesinde işçiliği nezih titizlikle hazırlanmış yepyeni koltuklar sizi karşılar. İş hakkında bütün püf noktalara hâkim olan firmamız bu alanda lider isimlerden biri olarak sektörde yer almaktadır.

Sayfayı Paylaşın
Call Now Button