+905368891327

Sosyal Medyada Biz}

Ortaköy Koltuk Döşeme ve Tamiri

Ortaköy Koltuk Döşeme ve Tamiri

Ortaköy Koltuk Döşeme ve Tamiri

Ortaköy Koltuk tamiri, koltuklar üzerinde uzun vakitler geçiririz ve uzun süre birlikte olduğumuz mobilyalar ruh halimizi belirlemede yardımcı olur. Yeni ve güzel görünen mobilyalar her zaman daha iyi hissettirir. Sizde firmamızla birlikte koltuklarınızı yenileyebilirsiniz. Firmamız koltuk tamiri, Koltuk kaplama, Koltuk döşeme, Berjer döşeme ve tamiri, Sandalye döşeme ve tamiri gibi mobilyalarınızda ki bir çok sorunu çözmektedir.

Ortaköy Koltuk Döşeme Nedir ?

Ortaköy Koltuk döşeme, firmamız koltuklarınız için yılın en son trendlerini keşfederek daha tarz ve farklı çeşitleri kataloglarına eklemektedir. İsteğinize göre firmamız özel tasarım modeller yapabilmektedir. Mobilyalarınız 15 gün içerisinde kullanıma hazır hale getirilerek. Sizlere teslim edilir. Ekiplerimiz her zaman deneyimli ve işinde profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Koltuk Kaplama Nedir ?

Ortaköy Koltuk kaplama, firmamızda onlarca kumaş kartelleri den sizde zevklerinize ve koltuklarınıza en şık kumaşları seçerek, ekiplerimize bildirebilirsiniz. Mobilyalarınızı evinize gelerek teslim alıyoruz ve kısa sürede beğenmiş olduğunuz kumaşı mobilyanızın iskeletine ve döşemelerine zarar vermeden büyük bir incelikle kaplıyoruz daha sonra evinize teslim ediyoruz. Nakliye vb. Ücretler talep etmiyoruz.

Ortaköy Berjer Döşeme ve Tamir Nedir ?

Ortaköy Berjer döşeme ve tamir, berjerler yıllardır evinizin şık parçalarından olmaya devam ediyor. Berjerler isterseniz koltuklarınızın bir parçası isterseniz ayrı olarak kahve keyfi bölümü, kitap okuma bölümü gibi Koltuk takımlarından uzak kullanılabiliyor. Ve ya ofislerde tercih ediliyor. Firmamız berjerlerinizi isteğiniz üzerine yeniliyor ve 15 günde adresinize teslim ediyoruz. Sizde ekiplerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Ortaköy Sandalye Döşeme ve Tamir Nedir ?

Ortaköy Sandalye döşeme ve tamir, sandalyeler her türlü alanda tercih edilmektedir. Sandalyeler hayatımızda çok işlevsel eşyalardır. Sandalyelerde zaman geçtikçe diğer mobilyalar gibi eskiyebilir. Firmamız olarak severek kullanmış olduğunuz sandalyeleri yenileyerek. Uzun yıllar daha kullanmanızı garantiliyoruz. Ekiplerimiz işlerin de profesyonel olup büyük özenle çalışmaktadır. Firmamızın birinci gayesi müşterilerine vermiş olduğu önemdir. Ekiplerimizle irtibata geçerek. İşlem hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz

Sayfayı Paylaşın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Captcha loading...

Call Now Button